Share this post on:

Yat Isticar
Yat isticar, yata binmek isteyen ancak yat görmek istemeyen zevat aracılığıyla çok sıklıkla tercih edilmektedir. Yat isticar aksiyonlemi her mevsim hem meşakkatli hem bile salim ve aldırmaz bir dinlenme vurmak yürekin son mesabe elzem bir konudur.
Yat isticar aksiyonlemi strüktürlmadan önce kesinlikle bir dinlenme planlandığı dair bir fikir sahibi olunmalıdır. Örneğin, tabur halinde dinlenme strüktürlacaksa ona gereğince teknenin boyu belirlenir, mürettebat belirlenir, istenen tatile münasip bir güzergah belirlenir veya yine kişilerin zevkine münasip DJ hizmeti, sauna/ spa hizmeti üzere hizmetler belirlenir.
Türkiye yürekin yat isticar etkinliği balıkçılık ve kargo taşımacılığı bina etmek yürekin 1960’lı yıllarda gelişmeye esaslamıştır.
Temel olarak 5 çyeksan yat isticar yöntemi vardır
• Mürettebatlı yat isticar
• Mürettebatsız yat isticar
• Kategori halinde yat isticar
• Özel yat isticar
• Kabin isticar
Mürettebatlı yat isticar aksiyonlemi Türkiye yürekin bayağı tercih edilen bir yöntemdir. Bu isticar yöntemi 2 esas esaslıkta incelenebilir.
– Kaptanlı yat isticar
– Bütün mürettebatla yat isticar
Mürettebatlı yat isticar Türkiye’bile en çok mavi yolculuk yürekin tercih edilmektedir. Bedduaşap gövdeli ve kamaları olan Gulet adı verilmiş tekneler mavi turlar yürekin kullanılmaktadır. Trol teknelerine tuvalet ve kamaralar ve asayiş hizmetinin sunulmasıyla 1960’lı yıllarda esaslamış bir yöntemdi. Bu tekneler 20-23 metre uzunluğunda olur. Her kabinin kendine özel tuvaleti ve 7 ton kullanma suyu, zararlı su yürekin tank ve her insanın rahat sığabileceği aldırmaz kamaları vardır.
2010’lu yıllarda yapılan bir araştırma mavi yolculuğun klübe gitme, otel tatili veya resort tatilinden çok daha lüks tercih edildiğini ortaya koymuşdolaşma.
Göcek Yat Isticar
Göcek yat isticar hizmeti, izmir’bile yaşkocaoğlanp mavi tura binmek isteyenlerin en çok aldıkları hizmettir. Heybetli ve önde mevrut yat firmalarının sunduğu hizmetler sebebiyle 20 yıldır yaşamımıza iyiden iyiye girmiştir. Özellikle İzmir, Antalya, Alanya, Alaçatı, Kaş, Çeşme, Adrasan üzere dinlenme bölgelerinde dinlenme bina etmek isteyenlerin bayağı çok tercih etmiş olduğu bir yoldur.
Hem tutarlarının uçuk olmaması hem bile huzurun, keyfin zirveye çıktığı bir dinlenme başüstüneğundan karada tatile gitmekten çok daha lüks tercih edilir.
Mavi yolculuk bina etmek yürekin yat isticar aksiyonleminden bir rota belirlenmesi gerekir. Rota dair kafasında sual aksiyonareti olan kişilerin, mavi yolculuk hizmeti alacakları firmanın bu konuda mesuliyetli kişisiyle görüşüp bir karara bentlanması katkısızlanabilir.
Ayrıca bütçeye gereğince İzmir’in seferihisar’danyola çıkıp gümüldür, kuşadası, soğucak, davutlar, yalıköy, didim, akbük, güllük, yalıkavak, bodrum, mazi, ören, akyaka, dalyan, ölüyoğunluk, uzunyurt, gelemiş, bezirgan, kaş, demre, Finike, kumluca, adrasan, olimpos, tekirova, çamyuva, tümsekli, gönyük yolundaki denizdeki koyların tek tek gezilerek çok enfes bir dinlenme yapabilir.
Bu yolculuk üzerinde hem son mesabe bakir olan koylarda yoğunluk, kum ve güneş eşliğinde kendinizi dinleme fırsatı elde edebilirsiniz hem bile taraf taraf karaya çıkıp enfes yemeklerden yiyerek unutulmaz bir dinlenme yaşayabilirsiniz.
Bodrum Yat Isticar
Bodrum yat isticar firmaları Türkiye’bile en çok tercih edilen yat isticar firmalarıdır. Bodrum’da yat isticar bayağı sıktır çünkü yurtdışından mevrut turist skorsı bayağı fazladır.
Turistler Türkiye’ye geldiklerinde kendi ülkelerinde görmedikleri eşsiz doğayevi baş esasa geçirmek yürekin bu yola bayağı lüks esasvurur. Bu turistler sebebiyle vatandaşlarımız da mavi dolaşma kızılışkanlığını yavaş yavaş elde etmişlerdir. 15 yıl önce mavi dolaşma dendiğinde Bodrum’da da çok lüks tercih edilmezdi ancak son 5 senelik proseste imdi el âlem mavi tura çıkmaya esasladı.
Yat isticar hizmeti sunan şirket arayışı yaratıcı zevat her firmayla konseptmelidir ki maruz hizmetin itimatlı oluşu dair kesin demılar oluştıynet esaslasın.
Özellikle Bodrum’dan esaslayıp özellikle likya yolunun kıyı şeritleri kovuşturulma edilerek muazzam güzellikte ve huzurda bir gezinti strüktürlabilir. Bu yolculuk gidilirken görülecek koyların pek çoğunda ihtimal 2000 yıl sonra ilk posta bir insanın ayaklar bileğecek durumda olur. Her canip hem çok bakir hem aşırı tabii güzellikler çitndırmaktadır.
Kategori halinde iş veya toplumsal eşlarla, tek başınıza şehrin kaosundan uzaklaşmak isteyenler yürekin emniyetsiz hatır verici bir dinlenme yaşanabilir. Hassaten bu dinlenme strüktürlırken deniz boyuya çıktığınız yerlerde tün kulüplerine, leziz yoğunluk ürünlerinin satıldığı restoranlara gidilerek dinlenme sürenizde maksimum dörtköşe saat geçirebilirsiniz.

bodrum yat kiralama

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir