Share this post on:

Bahçe Teli, bahçenizi, arsanızı evet da şehir bahçelerini emin bir şekilde sınırlayan lif sistemidir. Ekseri galvanizli çelik tellerden oluşur ve bahçenin etrafına yerleştirilir. Bahçe telleri en önemli amacı asayiş sağlamlamaktır. Bahçenize giren çıkarken denetleme etmeden geçmenin engellenmesi bile sair bir ammaçtır.

Bahçe teli tercih edilirken nazarıitibar edilmesi gereken birkaç önemli gözcü vardır. Öncelikle malzemenin kalitesi ve dayanıklılığı önemlidir. Bahçenin boyutuna nazaran dürüst telleri tercih buyurmak bile nazarıitibar edilmesi gereken bir kriterdir. Hatta bediiyat görünüm bile çekmece önünde bulundurulmalıdır. Bahçe telleri antrparantez, hayvanların bahçeye girmesini mâni olmak, bitkilere dokunca vermesini önlemek ve çocukların bahçenin çevresinde gezinmelerini mâni olmak kucakin bile kullanılabilir.

Bahçe Teli Seçenekleri

Fiyatları

Galvanizli Çelik Bahçe Teli

5-15 TL / metre

PVC Kaplı Bahçe Teli

10-25 TL / metre

Desenli Bahçe Teli

20-40 TL / metre

Bahçe Teli kurulumu az çok kolaydır. Öncelikle teller bahçe boyunca uzanacak şekilde planlanmalıdır. Ardından lif direkleri mukannen aralıklarla zemine monte edilmelidir. Bu muamelat çok zorlamasız olmasa da birkaç nüfus birkaç saatte kurulumu tamamlayabilir. Bahçe telleri hizmetı dair da az çok basittir. Bahçe boyunca uzanmış teller yalnızca dönem dönem denetleme edilmelidir. Eğer bir lif kırılırsa evet da hasar görürse bileğiştirilmelidir.

Bahçe Teli Seçer Uyanıklık Edilmesi Gerekenler

Bir bahçe, bir habbe en berceste kısmıdır. Bahçenizi çevreleyen bahçe teli, bahçenizin tasarımı kucakin önemli bir teferruatdır. Bahçe teli, bahçenize hem bediiyat hem bile esirgeyici bir katman sağlamlar. Bahçe teli seçer nazarıitibar edilmesi gereken temelı faktörler vardır. İlk olarak, https://www.telfence.com/ gibi bir web sitesinde bahçe telleri üzerine istikşaf kuruluşn. İnternet, bahçe teli seçer en kazançlı kaynaktır. Fakat, bahçe teli seçer nazarıitibar edilmesi gereken faktörler şunlardır: malzeme, nitelik, yükseklik, dayanıklılık.

Bahçe teli seçimi kucakin kullanılan malzeme önemlidir. Malzeme ne denli kaliteliyse, teli o denli dayanıklı olacaktır. Çinko, PVC, çelik, tuzaküminyum kadar malzemeler bahçe teli üretiminde kullanılan malzemeler arasındadır. Bahçe telinin rengi bile önemlidir. Bahçenizdeki bitki ve çkucakek renklerine akort sağlamlamalıdır. Hatta, bahçe telinin yüksekliği bile bahçenizin genel tasarımıyla uyumlu olmalıdır.

  • Bahçe telinin dayanıklılığı da önemlidir. Sonuçsuz koşullarına, sıcaklıklara, nem oranlarına dayanabilecek bir bahçe telini seçmelisiniz.
  • Bahçe teli kurulumu kuruluşlması gereken bir işlemdir. Kurulum uzmanlar tarafından kuruluşlmalıdır. Kurulum sırasında bahçe telinin dürüst açıda ve dürüst yükseklikte kurulması gerekmektedir.

Bahçe teli akva bir malzemeden kuruluşlmış kabil, ancak hizmetı kuruluşlmalıdır. Bahçe telinin masumca ve emin kalması kucakin zaruri falmların kuruluşlması gerekmektedir. Bahçe telinde meydana mevrut tahribatların hızlı bir şekilde onarılması gerekmektedir. Hizmet kuruluşlması, bahçe telinin ömrünü uzatarak maddi açıdan artırım sağlamlar.

Malzeme

Renk

Yükseklik

Dayanıklılık

Çinko

Beyaz zehir

2.5m

Ortalama

PVC

Kahverengi

2m

Koca

Çelik

Siyah

1.5m

Sakıt

Bahçenizi süsleyen bahçe telinin nitelik, yükseklik, malzeme ve dayanıklılık kadar faktörlere nazarıitibar etmelisiniz. Bahçe telinin hizmetı bir zamanlar kuruluşlmalıdır. Unutmayın, bahçe teliniz bahçenizi korumanın kenarı keşik bir habbe güvenilirliği denli önemlidir.

Çit Teli Nedir?

Çit teli, bahçe, toprak, hayvan barınağı yahut sair alanların çevresini çevirmek kucakin kullanılan bir yapı malzemesidir. Eminği getirmek, destursuz girişleri önlemek yahut hayvanların ürediği sahaı sınırlamak kucakin çit telleri kullanılabilir.

Çit telleri, çeşitli malzemelerden kuruluşlabilecek çok yönlü kuruluşlardır. Bu telleri seçer kullanışlılığı, uzun ömürlülüğü ve malzemenin standardını çekmece önünde bulundurmak önemlidir. En iyisini seçmek kucakin https://www.telfence.com/ adresinden lütuf tuzakınabilir.

Çit telleri, evcil hayvanlara yahut sair hayvanlara dokunca vermeden bahçenizi yahut arazinizi korumaya yardımcı kabil. Fakat, çit tellerinin uzun süre yararlanmaı onların hizmetını gerektirir. Çit tellerini korumanın birçok yolu vardır bu nedenle bu tellerin uzun ömürlü olmasını getirmek kucakin hizmetı ihmal edilmemelidir.

Çit Teli Seçer Nelere Uyanıklık Edilmeli?

Çit teli bir bahçe, toprak yahut insanların girmesine onay verilmemiş bir sahaın sınırlarını belirlemek kucakin kullanılan bir bariyer malzemesidir. Hatta özellikle hayvanların dâhil girmesini engelleyici bir özelliği vardır. Peki çit teli seçimi nasıl kuruluşlır? İşte, çit teli seçer nazarıitibar edilmesi gereken temelı unsurlar:

  • Kalite: Birinci sınıf çit telleri henüz uzun ömürlüdür ve henüz dayanıklıdır. İyi bir malzeme seçmek, ilerideki maliyetlerinizi azaltacaktır.
  • Gestalt: Çit teli boyu, çitinizin yüksekliğine bandajlı olarak seçilmelidir. Bu gestalt, çiti istediğiniz şekilde yükseltmenize imkân sağlamlar.
  • Malzeme: Çit teli farklı malzemelerden kuruluşlabilir. Galvanizli çelik, tuzaküminyum ve vinil / PVC çit telleri en pıtrak kullanılan malzemelerdir. Galvanizli çelik, dayanıklıdır ve uzun yıllar dayanabilir. Kırmızıüminyum, çelik denli dayanıklıdır ancak henüz hafiftir. Vinil / PVC malzemeleri ise henüz yavaş ve tasarım açısından henüz zariftir.

Eğer çit teli seçer fevkdaki faktörlere nazarıitibar ederseniz, istediğiniz amaca munis bir ürünü seçebilirsiniz. İnternet üzerinden birçok çit teli satıcısı bulunuyor. https://www.telfence.com/sizin kucakin en munis çit teli seçimi dair size yardımcı yetişmek kucakin zaruri tüm bilgileri sunabilir.

panel çit
çit teli
bahçe teli
bahçe çiti

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir