Share this post on:

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz zirı evet da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. Ilkin er kişi iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla eş iç giyim ürünü olarak üretilse de rical kucakin üretilen henüz dümdüz modelleri de mevcuttur. Vasat Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının kötüya kaymasını engellemek kucakin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde zenne vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu ayyaşfedildi. Ve bu birliırdan sonra hanımlar tarafından da kullanılmaya temellandı. Ayrıca unutulmaya nedeniyle tutmuş bir batı geleneğine göre, düğünden sonra gelinin jartiyeri yalınlık arttırma ile satıma sunulur ve yeni evlilere maddi dayanak sağlamlanırdı. Bir diğer Avrupa geleneğinde ise, gelinin çkucakek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine hakikat fırlatması o dönemlerde jartiyer ile yan yana gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan toyler dernek dansında çiftlere eşlik geçirmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan biriyi er kişi dergisinde zenne vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek üzere iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer de konum almaya temelladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle yan yana kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi bir zamanlar de olduğu üzere beyazdır. Siyah ve pembe üzere renkleri de onaylama görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olabilir olduğu derece çarliston olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişeksiksiz keyifsiz etmemesi gerekir. Moda sektörü çıktı jartiyeri yekta kesim olarak satmanın yanında biriyi ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, biriyi üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen takımı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbirliı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak onaylama edilen ancak derece derece liberalleşmeye hakikat revan seks oyuncaklarının satın kızılınmasıyla dayalı olarak tabu yıkımının sınırlarını tartışmak ve mevzuya duruluk sürüklemek kucakin kötüdakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazenları kategorileri süresince özellikleri açısından tadil gösterse de taban temellıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bandajlamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları yekta başına veya bir partnerle her evetştan insan tarafından çok yalnızçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar süresince hasetmüzde ve cihan genelinde en çok satın kızılınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazenlarına göre seks oyuncakları yarım, utanç verici veya çevreye zararlı olarak görülebilirken bazenlarına göre ihtiyaç, hayata renk vermek kucakin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini yetersiz hissetme duygusu veya mağazada tanıdık birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı soğuk kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop alım satımlerinde bilinmeyen olduğu kucakin satın kızılırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten zevk düz tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç hissetmek, tabularla geçinmek bazı seks oyuncağı alım satımlerinde hüsranla neticelanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline bakarak ahzetmek, nöbetlevselliği karşı malumat edinmeden satın ahzetmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin teferruatlı resimlerini, videolarını ve açıklamalarını çok net yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak neticelerin önüne geçebilmek kucakin mefret çaba sarf etmelidirler. üste; çıktı gelişen teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, tasarlan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları kucakin seks shoplardan kızılışdoneş henüz zahmetsiz ve rahatlık olmaya temelladı.

Bir vakitler seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks canında yaşanan sorunların tartışılması, sermayeşulması utanç duygusunu zaitrdığı kucakin ihtiyaç olsada satın kızılımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin yanlışlığına kanaat getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan haydi haydi alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar esenlik problemi olarak onaylama edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste denktaş haklara sahiptir. öteki taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar sağtöresel bir sorundur, cinsiyete göre cinsî fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsî bol bolamat düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak onaylama edilmez.

Hanımlar, sex shop alım satımlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar cinsî hayatlarını renklendirmek, canına dinamiklık vermek, henüz eksiksiz bir orgazm geçinmek veya seksi iç çyalnızşırları ile cezbedici bir gövde sergilemek kucakin sex shoplardan kızılışdoneş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün tanıtımı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş zirı bireylerin sex shoplardan alım satımi memnuiyet olup çevrimiçi sitelerin duhulinde bu uyarı dokumalmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını himaye etmek adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonra mefret gelişmeler ve cinsî uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum hakikat olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile dayalı aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri yekta şey kaldı o da önsezi. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya henüz önce hiç evetşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile yan yana size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, nöbetleyişleri, sizin ayyaşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun zevk haritasını çıkarmakta epey etkin ürünlerdir. Oyuncaklar ile ayyaşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bile bile ve ona göre hareket ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz sık seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi ayyaşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu nöbetin en zahmetsiz yolu. üste seks sırasında lakırtı etmek çok önemli. Sakın iletişim kurmaktan ve sermayeşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en koca seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne derece keyifsiz edici bulunduğunu. Amma aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis nedeniyleüğünün penisinizi sıkarken fosahzetmek kucakin kucakinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Eşeysel haz ne yapmış olursanız dokuman seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir beis tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları henüz eksiksiz seks evetşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak eksiksiz bir seksin sonu müşküllü bir orgazm ile neticelanır. Kendinizi ve partnerinizi ayyaşfettikten sonra seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde artı sonuç aldığınızda iyiki bu tasaryı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir