Share this post on:

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz astı ya da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. Ilkin mert iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla hanım iç giyim ürünü olarak üretilse de erkekler için üretilen henüz şekersiz modelleri de mevcuttur. Meyan Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının adiya kaymasını kösteklemek için elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde avrat vücudunda bacağın da bir şehvet aracı başüstüneğu esrarkeşfedildi. Ve bu birliırdan sonra kadınlar aracılığıyla da kullanılmaya saksılandı. Hatta unutulmaya beniz tutmuş bir batı geleneğine bakarak, düğünden sonra gelinin jartiyeri sarih arttırma ile beya sunulur ve yeni evlilere maddi dayak sağlanırdı. Bir gayrı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çiçek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine sadık fırlatması o dönemlerde jartiyer ile bile gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan körpeler cemiyet raksında çiftlere haremlik buyurmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan biröte mert dergisinde avrat vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek gibi iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer de iz almaya saksıladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle bile kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi bir vakitler de başüstüneğu gibi beyazdır. Yağız ve pembe gibi renkleri de kabul görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olası başüstüneğu denli zayıf olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişeksiksiz huzursuz etmemesi gerekir. Moda kesimü daha çok jartiyeri bir çıngı olarak satmanın yanı sıra biröte ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, biröte üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen bandoı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbirliı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak kabul edilen fakat anbean liberalleşmeye sadık revan seks oyuncaklarının satın aldatmaınmasıyla ilgili olarak tabu yıkıntıının sınırlarını tartışmak ve mevzuya aleniyet sürüklemek için adidakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazıları kategorileri ortamında özellikleri açısından değişiklik gösterse de baş saksılıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bağlamlamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları bir başına veya bir partnerle her yaşfecir insanoğlu aracılığıyla çok fakatçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar ortamında hasetmüzde ve dünya genelinde en çok satın aldatmaınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazılarına bakarak seks oyuncakları yarım, utanç verici veya çevreye zararlı olarak görülebilirken bazılarına bakarak ihtiyaç, hayata nitelik koymak için bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini verimsiz hissetme duygusu veya mağazada tanış birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı sevimsiz kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara tropizm bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop münasebetlerinde bilinmeyen başüstüneğu için satın aldatmaırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten sefa kayran tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç taşımak, tabularla berhayat olmak bazı seks oyuncağı münasebetlerinde hüsranla sonuçlanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline bakarak yok etmek, işçiliklevselliği hakkında bilgelik edinmeden satın yok etmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin detaylı resimlerini, videolarını ve izahatını çok kupkuru yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak sonuçların önüne geçebilmek için yetişkin çaba tüketme etmelidirler. Hassaten; daha çok gelişen teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, makaslamaklan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları için seks shoplardan aldatmaışdoneş henüz zorlamasız ve kolaylıkla olmaya saksıladı.

Evvelden seks oyuncağı kullananların sapkın başüstüneğu, seks yaşamında yaşanan problemlerın tartışılması, sayfaşulması utanç duygusunu zaitrdığı için ihtiyaç olsada satın aldatmaımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin sakatlıklığına kanıklık getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan rahatlıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar sıhhat problemi olarak kabul edilir, insanlar cinsellik ve sekste tay haklara sahiptir. Sair taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar ahlaki bir sorundur, cinsiyete bakarak cinsel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsel refah düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak kabul edilmez.

Hanımlar, sex shop münasebetlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar cinsel hayatlarını renklendirmek, yaşamına tüvanalık koymak, henüz eksiksiz bir orgazm berhayat olmak veya seksi iç çfakatşırları ile cezbedici bir cisim sergilemek için sex shoplardan aldatmaışdoneş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün lansmanı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş astı bireylerin sex shoplardan münasebeti yok olup çevrimiçi sitelerin girişinde bu uyarı mimarilmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını sıyanet etmek adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonra yetişkin gelişmeler ve cinsel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler sanarak korktuğum sadık olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ilgili aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri bir şey kaldı o da önsezi. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya henüz önce hiç yaşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile bile size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, işçilikleyişleri, sizin esrarkeşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun sefa haritasını çıkarmakta enikonu patetik ürünlerdir. Oyuncaklar ile esrarkeşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bile bile ve ona bakarak eylem ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz kesif seks halletmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi esrarkeşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu işçilikin en zorlamasız yolu. Hassaten seks esnasında kaynatmak çok önemli. Zinhar haberleşme kurmaktan ve sayfaşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en yüce seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne denli huzursuz edici bulunduğunu. Lakin aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis benizüğünün penisinizi sıkarken işsizyok etmek için içinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsî haz ne yaparsanız mimarin seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek pürüz tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı münebbih seks oyuncakları henüz eksiksiz seks yaşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak eksiksiz bir seksin sonu tabütüvanlü bir orgazm ile sonuçlanır. Kendinizi ve partnerinizi esrarkeşfettikten sonra seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde artı sonuç almış olduğunızda iyiki bu makaslamakyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir