Share this post on:

İstanbul Otomatik Kepenk, çarpıcılık Tesisatı ve Sanayi Tipi Soğutma Sistemleri Hizmet Noktalarımız
İstanbul’ un bütün ilçelerine firmamız 15 seneı aşkındır tecrübeli çalışanı ve nitelikli hizmeti ile siz kibar müşterilerimize özen vermektedir. Kafalıca İstanbul avrupa ve anadolu yakasın da özen verdiğimiz noktalar; Arnavutköy, Orionlar, Destecılar, Bahçelievler, Denetlemerköy, Kafaakşehir, Bayrampaşa, Ilkokuliktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Ekeçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngkalıntı, Kâğıthane, ıvır zıvırçekmece, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Şalışverişli, Zeytinburnu, Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çaşöy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Memleha, Ümraniye ve Üsküelverişsiz’ dır.

Kepenk Hizmetin bile özen Edilmesi Gerekenler
İşletmenizin verdiği özen ve alışverişletmenizin binasına gereğince kepenk türleri bileğalışverişmektedir. Verilecek olan keşif hizmetin bile saç kepenk, galvaniz kepenk, alüminyum kepenk vb. bölümün bile şef uzman ekibimiz size en reva ve ülküsel olan kepenk sistemini sunacaktır.

çarpıcılık Tesisatı Hizmetin bile özen Edilmesi Gerekenler
Soğuk havalarda mevcut ısıtma sistemlerinden yeteri derece ısınamadığımız durumlar da elektrikli aletler imda da yetişir. Yeni düzen teknolojilere iye elektrikli aletler ya da sabık tip elektrikli aletler, klima vb. ısıtıcılar devreye girer. Fakat bu cihazların kâffesi cazibe enerjisi ile çalıştığı kucakin cazibe tesisatın da aşırı tahmil meydana hasılat. Eviniz bile ya da iş yeriniz bile bulunan mevcut cazibe tesisatı sabık, kifayetsiz yahut ölçünlü dışı kalıyorsa bu kebir bir riziko manaına gelmektedir. Olası bir cazibe birçokağı ya da aşırı yüklenme simaünden düşkün çıkararak sevimli ve esrar kaybına sebebiyet verebilir. Bu kabil sebeplerden ötürü sabık, kifayetsiz ve standartların dışında döşenmiş cazibe tesisatlarınızı kesinlikle standartlara reva olarak baştan döşetmelisiniz. Firmamız cazibe tesisatı döşeme, restorasyon, hizmetı ve onarımın da tecrübeli çalışanı ile özen vermektedir.

Sanayi Tipi Soğutma Sistemleri Hizmetin bile özen Edilmesi Gerekenler
Pastahane, börekçi, kasap, market, restaurant, büfeler ve morg buzdolabı-yoğun dondurucu-soğutucu alırken yani ticari lakinçla kullanılacak ticari dolab alırken uyanıklık edilmesi müstelzim en önemli ilke buzdolabın da kullanılan motorun beygir gücüdür. Örneğin bir beygir gücünde motor hulliyatlması müstelzim büparalıkteki bir dolaba eksik beygir gücünde motor takılmışrsa dolabın başarımı düşer (uzun sürede soğutur), ürünlerin hem lezzetini hem yapısını bozar, cazibe sarfiyatını çoğaltır. Bu nedenle sanayi dolapları alırken ilk uyanıklık edilecek yön beygir gücüdür. Buzdolabı alırken uyanıklık edilmesi müstelzim bir öbür benek ise dolabın izolasyonunun ne derecede nitelikli binaldığıdır. çünkü kalitesiz izolasyon malzemesi kullanılan bir dolabı motoru, soğutma kapasitesine tam olarak mazhar olmak kucakin haddinden fazla çalışır ve motor yanmasına varan arızalara vadi hevesliar. Gine buzdolabı alırken önem vermeniz müstelzim bir öbür benek ise ticari buzdolabı termostatının sayısal olup olmadığıdır. Çünkü sayısal termostatlar motorun yıpranmasını engeller ve motorun fazla ısınması kaynaklı arızaları az daha sıfıra indirir. Dolabın ısısını kaybetmesini engeller. Dijital termostatı sıfır yani manuel termostatlı buzdolapları günümüzün teknolojisinin gerisinde kalmıştır. Firmamızla iletişime geçerek sizin kullanımıza en reva soğutma sisteminin hangisi olacağına karar verebilirsiniz.

Otomatik Kepenk Nedir?
Otomatik kepenk sistemlerimiz çalışma prensibi olarak sarmal sistemler ve üretim malzemesi olarak da alüminyum doğrama dolgulu yahut çelik kepenk sistemleri olarak çeşitleme göstermektedir. Umumi olarak kullanılan sistemleri alüminyum kepenk sistemleri olup henüz önemsiz ve güvenilir olması istenen yerlerde bile çelik kepenk sistemleri uygulanabilir. Sarmal tip kepenk sistemleri alarga kumanda ile denetçi edilebilen, üstte ki sarma haznesin bile bulunan otomatik kepenk motoru ile dönme alışverişlemi gerçekleştirerek çalışan ve bu muamele esnasında sonra yahut aptal sarma alışverişlemleri yaparak kepengi heveslian yahut kapatan sistemlerdir. Otomatik kepenk sistemleri konut ve ofis kullanımların da pencere yama alışverişlemlerin bile bile kullanılmaktadır. Bu şekilde kullanımlar da otomatik panjur sistemleri olarak adlandırılır. Monoblok panjur ve auttan suni panjur sistemleri olarak çeşitleme gösterir.

kepenk tamiri

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir