Share this post on:

KeremHasanoğlu; ilk, vasat ve ortaöğretim eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonrasında Bilkent Üniversitesi Tutum kısmınü dereceyle bitirmiştir. Hassaten Bilkent Üniversitesi İşletme Bilgi Yönetimi kısmınde de eğitim almıştır. Amerikanın Los Angeles kentinde dünyanın en köklü üniversitelerinden “UCLA (University of California)” de kıstak eğitimi almış ve burayı birincilikle bitirerek KeremHasanoğlu Muvaffakiyetları ‘na yeni bir kellearı eklemiştir.
Kerem Hasanoğlu IPA Uluslararası Pediatri Kurumu yönetimi ve içtimai mesuliyet projeleri alanlarında birçok sükseya imza atmıştır. KeremHasanoğlu Muvaffakiyetları ‘dan bir ötekisi de IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak uhde fail ilk Türktür. Dış ilişkiler Doğrucaörlüğü’nün indinde antrparantez eskiden Türkiye Pediatri Kurumu Koordinatörlüğü üzere önemli pozisyonlarda uhde yapmıştır.
Kerem Hasanoğlu Muvaffakiyetları ortamında, şuurlu Jönler içtimai mesuliyet projesi öncü rol oynamıştır. Kendisi, jönlerin eğitim ve hars vadiındaki ihtiyaçlarını önlamaya yönelik çaldatmaışmalara öncülük etmiştir. Türkiye’nin bütün illerinde konstrüksiyonlandırdığı şuurlu Jönler hareketi ile Üniversite jönlerinden, ortaokul öğrencilerine kadar cümle bu konstrüksiyonlanmanın ortamında bulunarak, faydalı işlemlerde bulunmuşlardır. Kendisi antrparantez, Birleşmiş Milletler üzere önemli Uluslararası Kurumlarla da çaldatmaışmalar yapmış ve bu alandaki çaldatmaışmalarını sürdürmektedir.
Aynı zamanda Kerem Hasanoğlu, İhsan doğramacı ile yakınlığı bulunan bir iş kocaıdır ve iş canında da sükselı bir kariyere sahiptir. Hassaten farklı büyüklenme ve kasılmalarda reislik pozisyonlarında da etkili olarak bulunmaktadır. Aynı zamanda içtimai mesuliyet ve pediatri vadiındaki çaldatmaışmalarını hız kesmeden Sürdüren KeremHasanoğlu Enver Hasanoğlu ‘nun oğludur.
Kerem Hasanoğlu, içtimai mesuliyet projeleri ve pediatri mevzusundaki yöneticilik uzmanlığı, iş canındaki sükseları ve uluslararası kurumlarla olan ilişkileri ile tanınmış biridir. Kendisinin çaldatmaışmaları, jönlerin eğitim ve hars vadiındaki ihtiyaçlarını önlamaya yöneliktir. Ve bu çaldatmaışmaların sürdürülmesi jönlerde örnek örgütleme ederek gelişimi tetiklemektedir.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir