Share this post on:

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine çabukluk kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yapıtı ve muhtelif dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı top katlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe üzere bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta iş veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store üzere tatbik marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hassaten internet sitesi üzerinden ilişkin taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde iş alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin ABD, Avrupa, Asya üzere bir çok kıtada tatbik üzerinden neşriyat yapan tatbik jurnal yüzlerce sayaç dinlenerek iz vecihünde İslamiyet’in elan hızlı teşhisnmasına vasıtalık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla kuruluşlarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde memleket haricinde canlı andıran arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Hassaten MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ilişkin videolar yayınlar yaparak memleket haricinde bir çok insanoğlunun İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi kuruluşyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey nutuk ettiriyor. Eserin bu denli patetik başüstüneğu bilinmiş olduğu midein tatbik ve vesair sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya seyretmek isterseniz gerçekli MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça nutuk ettiren tatbik bayağı görülmeye kıymetiharbiye. İnternet sitesi top hareketli uyuma ehil ve bir çok yabancı dilde iş verdiği midein sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zati hali hazırda internet sitesi daima geliştirilmekte ve kullanıma elan birebir bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çhileışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan seda sanat erimız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir zanaatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde hileıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en dobra şekilde özümleme edilmeye çhileışılmaktadır.

çağ içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce insanoğlu hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en dobra şekilde faydalanmaktadır. Zati tatbik marketlerden bakmış olduğunız dönem uygulamanın noktaının ve indirilme oranının ne denli yüce bulunduğunu görebilirsiniz. Buda buyurmak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması meydanında bayağı yavuz bir iş çıayalp insanlara en dobra şekilde iş vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir