Share this post on:

Mobil ödeme sistemi, tüketici gruplarının düzenışbilgiş tahsilatlarını GSM operatörleri sebebiyle gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Mobil ödeme akçe sistemi ile Ödeme gerçekleştirmek talip kişiler, Ödeme sırasında çökertme telefonu ve şifre bilgilerini girip düzenışbilgiş davranışlemlerini tamamlayabilir. Mobil ödeme sebebiyle bu meblağ kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı sınır bakiyesi ise krediden düşüş konstrüksiyonlır. Bunun cepheı keşik iş yerlerinde yeğleme edilip kullanılan taşınabilir ödeme sistemi, temassız pozlar sebebiyle bile gerçekleştirilebilir. Bu davranışlemde taşınabilir temassız ödeme ve NFC özelliği yalınlık kâin para kartları aracılığı sebebiyle evet.

Mobil Ödeme Sistemi sebebiyle Satılarda Geriış Yakalama
E-tecim ile genel ağ üzerinden ürün satışı gerçekleştiren pres yerlerinin ürünleri muayyen bir oranda kişilere hitap eder. İşletme yerlerinin maksat kitlelerinden kâin tüketici gruplarının düzenışbilgiş düzenışkatilklarının her biri birbirinden ayrıdır. Temelı tüketici gruplarının para ve banka sütsüzı yöntemi ile düzenışbilgiş yapmayı yeğleme ederken para sütsüzı ve banka sütsüzı yoksuz kişiler ise genel olarak bapda ödeme, havale/ EFT yahut taşınabilir ödeme bozdurma yöntemi gibi seçenekleri yeğleme ederek düzenışbilgiş yamayı yeğleme eder.

Mobil ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya sarrafiyeladığından itibaren bu sistemi kullanan çok çokça zat ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziki salon yerlerinde Mobil temassız ödeme yöntemini yeğleme ederken kimisı da e-tecim sitelerinde bu tür ödeme yöntemini kullanıvermek lüzum. Doğrusu kısaca bahsetmek gerekirse taşınabilir ödeme sistemi arsa düzlük e- tecim şirket yerleri ulaştığı maksat kesime bir yeni takım daha eklemeyi nailtır. Bu da pres yerlerinin satılarında geriış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- tecim sitenizde taşınabilir ödeme bozumu sistemine arsa vererek, maksat kitlenizde kâin kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satılarınızda daha çok geriış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir