Share this post on:

Hareketli ödeme sistemi, müstehlik gruplarının hileışbilgiş tahsilatlarını GSM operatörleri sayesinde gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Hareketli ödeme akçe sistemi ile Ödeme kurmak talip zevat, Ödeme esnasında cep telefonu ve şifre bilgilerini girip hileışbilgiş maslahatlemlerini tamamlayabilir. Hareketli ödeme sayesinde bu cirim kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı yazı bakiyesi ise krediden düşüş yapılır. Bunun canipı silsile iş yerlerinde tercih edilip kullanılan mobil ödeme sistemi, temassız pozlar sayesinde de gerçekleştirilebilir. Bu maslahatlemde mobil temassız ödeme ve NFC özelliği bulutsuz bulunan güven kartları mutavassıtlığı sayesinde evet.

Hareketli Ödeme Sistemi sayesinde Satışlarda Peşış Soruşturma
E-tecim ile internet üzerinden ürün satışı gerçekleştiren pres yerlerinin ürünleri sınırlı bir oranda kişilere hitap değer. İşletme yerlerinin gaye kitlelerinden bulunan müstehlik gruplarının hileışbilgiş hileışdemeviklarının her biri birbirinden ayrıdır. Temelı müstehlik gruplarının güven ve vezneci kartpostalı yöntemi ile hileışbilgiş yapmayı tercih ederken güven kartpostalı ve vezneci kartpostalı sıfır zevat ise genel olarak bapda ödeme, havale/ EFT veya mobil ödeme bozdurma yöntemi kabilinden seçenekleri tercih ederek hileışbilgiş yamayı tercih değer.

Hareketli ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya temelladığından itibaren bu sistemi kullanan çok aşkın kişi ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziksel mağaza yerlerinde Hareketli temassız ödeme yöntemini tercih ederken birtakımsı da e-tecim sitelerinde bu tür ödeme yöntemini işletmek ister. Yani kısaca bahsetmek icabında mobil ödeme sistemi mahal vadi e- tecim firma yerleri ulaştığı gaye kesime bir yeni küme elan eklemeyi başarmıştır. Bu da pres yerlerinin beylarında geriış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- tecim sitenizde mobil ödeme bozumu sistemine mahal vererek, gaye kitlenizde bulunan kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve beylarınızda elan çok geriış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir