Share this post on:

Taşınabilir ödeme sistemi, müstehlik gruplarının düzenışmutaş tahsilatlarını GSM operatörleri sayesinde gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Taşınabilir ödeme hazır para sistemi ile Ödeme edinmek isteyen zevat, Ödeme sırasında çökertme telefonu ve şifre bilgilerini girip düzenışmutaş kârlemlerini tamamlayabilir. Taşınabilir ödeme sayesinde bu cirim kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı yol bakiyesi ise krediden düşüş binalır. Bunun cihetı rabıta iş yerlerinde yeğleme edilip kullanılan taşınabilir ödeme sistemi, temassız pozlar sayesinde de gerçekleştirilebilir. Bu kârlemde taşınabilir temassız ödeme ve NFC özelliği kilitsiz küreksiz kâin itibar kartları ara buluculığı sayesinde olur.

Taşınabilir Ödeme Sistemi sayesinde Satılarda Arkaış Soruşturma
E-kâr ile internet üzerinden ürün satışı gerçekleştiren pres yerlerinin ürünleri belli başlı bir oranda kişilere hitap eder. İşletme yerlerinin maksat kitlelerinden kâin müstehlik gruplarının düzenışmutaş düzenışkatilklarının her biri birbirinden ayrıdır. Bazı müstehlik gruplarının itibar ve vezneci kartpostalı yöntemi ile düzenışmutaş yapmayı yeğleme ederken itibar kartpostalı ve vezneci kartpostalı namevcut zevat ise genel olarak kapıda ödeme, havale/ EFT veya taşınabilir ödeme bozdurma yöntemi kabil seçenekleri yeğleme ederek düzenışmutaş yamayı yeğleme eder.

Taşınabilir ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya saksıladığından itibaren bu sistemi kullanan çok okkalı isim ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziki mağaza yerlerinde Taşınabilir temassız ödeme yöntemini yeğleme ederken birtakımsı da e-kâr sitelerinde bu tür ödeme yöntemini tutunmak icap. Doğrusu kısaca bahsetmek icabında taşınabilir ödeme sistemi durum alan e- kâr firma bölgeleri ulaştığı maksat kitleye bir yeni ekip henüz eklemeyi başarmıştır. Bu da pres yerlerinin satışlarında geriış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- kâr sitenizde taşınabilir ödeme bozumu sistemine durum vererek, maksat kitlenizde kâin kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satışlarınızda henüz çok geriış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir