Share this post on:

OKX, kullanıcı deneyimi, varlık eminği, taşınabilir tatbik ve canlı destek deneyimi olan en ciddi kripto borsaları ortada konum allıkır. Kullanıcı sorunlarını çözmeye odaklı olarak faaliyetlerini sürdüren borsa, canlı destek sayfası üzerinden 7/24 kullanıcı sorunlarını çözer. Yöntem başarımı açısından son gömlek yerinde bir platform olan OKEX, bu özelliği yardımıyla piyasanın mobilize evetğu dönemlerde üstelik herhangi bir donma evetşamaz. OKX ciddi mi? sorusuna yanıt olabilecek taşınabilir uygulaması ile bile kullanıcılarını destekleyen platform, asayiş katmanları ile kullanıcılarını destekler. OKX’e kayıt olan kullanıcılar, sistemi tam olarak kullanabilmek muhtevain üzeri doğrulaması yapmak zorundadır. AML politikalarına göre faaliyet fail borsa, çalışkanlık gösterdiği ülkelerin kanunlarına yönlü şekilde faaliyet değer. OKX kripto borsası ciddi bir borsadır. Çoklu dil desteği sunması yardımıyla biröte ülkeden yatırımcının haydi haydi kullanabilmesi, platformun ciddi bir meydan bulunduğunu gösterir. Tarafsız kripto tıngır borsaları derecelendirme platformu cer.live OKX istimara raporlarında A asayiş sertifikasına mevla, penetrasyon testi, fonların soyıtlanması ve sakatlık ödülü kategorilerinde sükselı bir insan olarak bileğerlendirilir.

OKX Türkiye’bile Meşru mı? OKEx (OKX), toptan ölçekte çalışkanlık gösteren bir kripto tıngır borsasıdır. Faaliyette evetğu bütün ülkelerde ülkelerin kanunlarına yönlü şekilde faaliyet etmektedir. Türkiye’bile bile çok skorda kullanıcısı mevcut borsa, kullanıcılarının tam olarak işlem yapabilmeleri muhtevain üzeri doğrulaması şartı koymaktadır. KYC doğrulaması yapmayan kullanıcılar, günlük çilk teşrin limiti ve tıngır yatırma kısıtlaması ile karşı karşıya kalmaktadır. OKEx’e Kimlik Bilgilerini Hasretmek Güvenilen mi? Kimlik doğrulaması, sayısal biröte uygulamada maksut bir şeydir. Bankalarda, Forex piyasalarında ve ciddi kripto tıngır borsalarında bu şart aranmaktadır. KYC doğrulaması istenmesinin temel sebebi; toprak tıngır aklama ve terörü akçalanmış ika suçları ile mücadele etmek ve kullanıcı varlıklarını güvence altına yutmak amacıyladır. OKX Kimlik Bilgilerini Paylaşır mı? Kimlik detayları doğrusu ferdî veriler, OKEx aracılığıyla özel olarak saklanmaktadır. Üçüncü şahıslarla paylaşılması durumu nazire konusu bileğildir. Fakat savcılık kararı ile incelenmeye allıkınması müstelzim kişilerin detayları, OKEx aracılığıyla sadece ait birimlerle paylaşılabilmektedir.

Bitcoin’in öncülük etmiş olduğu kripto paralar, 2009 seneından beri genel ağ teknolojisinin bekâretçi bir uygulaması olarak önemli bir nema kesme ettiler. Hasetmüzde, dünya çapında onlarca ülkede milyonlarca Bitcoin ve diğer sayısal varlık kullanıcısı bulunmaktadır. Temelde yatan Bitcoin çışitalı blok zinciri teknolojisi topluma çok muhteşem katkı sağlamıştır. Çok skorda ünlü koca Bitcoin’in internetin icadı ile aynı önemde bulunduğunu düşünmektedir. Aynı kişilerin muhteşem bir kısmı Bitcoin ve temelindeki blok zinciri teknolojisinin “mal genel ağ”inin temelini oluşturduğunu ve global mal sistemini yeniden yapım ika potansiyeline mevla bulunduğunu düşünmektedir.

OKX olarak blok zinciri teknolojisinin, gurur-satım işlemlemlerindeki engelleri ortadan kaldıracağına, verimliliği arttıracağına ve global tutum üzerinde önemli bir etkiye mevla olacağına imanıyoruz. İnovasyonlarımızı temdit etmek, alıcı deneyimi meydanında kendimizi yetiştirmek ve dünyayı bileğişlemtirecek şeyler kafaarmak muhtevain çallıkışıyoruz.

Teknolojilerimiz
Emniyet sürekli önceliğimizdir. OKX, GSLB’yi, dağıtılmış sunucu kümelerini ve daha biröte vürutmiş teknolojiyi kullanarak; web arayüzü ve taşınabilir tatbik vasıtasıyla sayısal varlık işlemlemleri muhtevain emniyetli, istikrarlı ve ciddi bir dünya esenlar. Hassaten, sektördeki en yerinde allık-sat deneyimini sunmak muhtevain müşterilerimizin ihtiyaç ve önerilerine göre ürünler yaratıyor ve vüruttiriyoruz.

okex kayıt

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir