Share this post on:

Ancak hesabınıza durmadan giriş yaratıcı ve izleme fail biriyseniz, örneğin 2 güneş önce baktığınızda herşey normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali bile ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın doğrudan çkırmızıındığını saptama etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çkırmızıındı demeden önce son bir arama bile arkadaş, kardeş evet da hesabı izleme fail yakınlarımızdan arama sağlamaktır. Samimi olduğunuz kişilere izleme ettiği kişmüterakki gözden geçirmesini, deli bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen zevat çoklukla kullanıcı adınızı bileğmaslahattirmektedir, saldırganların sizin hesabınız dâhilin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çkırmızıışın.
Instagram Hesabı Nite Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çkırmızıındı ise bunun başlangıçlıca sebepleri şunlardır:

E-eğri adresinize gelen ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz uydurma e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sözde Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran uydurma maillerdir. Tetik bakıldığında web bulunak kısmının instagram.com evet da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde mekân düzlük linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çkırmızıınabilir.
Kovuşturmaçi arttırmak dâhilin kullanılan web siteleri evet da mobil uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar çoklukla Instagram ilişkisı istediği dâhilin şifrenizi kırmızıırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Sosyal mühendislik. Bu yöntemde bir şahsiyet şifrenizi çkoymak dâhilin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çkırmızıınan bir müşterimize mütecaviz “DM” ile ulaşıp, izlemeçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun dâhilin bile şifresini almıştı. Sosyal mühendislik, bir kişesen farklı metotlarla kandırma etme yöntemidir. Saldırganlar kişmüterakki “hesabın tehlikede” “izlemeçini arttıralım” kadar sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çkırmızıınan Instagram Hesabı Nite Geçmiş Alınır?
Instagram hesabı çkırmızıınan evet da hacklenen zevat dâhilin ne yazık ki çok şu denli reçete bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu mevzuda çok şu denli koltuk sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çkırmızıındı” diyerek haddizatında gayrı kişilerin hesabını çalmaya çkırmızıışan kişilerin olması.

1.Reçete: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonrasında “e-posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama ilişkisı almaya çkırmızıışın. şayet şifre sıfırlama ilişkisı gelirse derhal şifreyi bileğmaslahattirin ve yemeden içmeden ardından “kayıtlı e-posta” “kayıtlı çökertme telefonu” kontrollerini sağlayıp hesabı güvene karşı.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar deneme ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Reçete: Instagram hesabınız çkırmızıındığında e-posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram tutum şifreniz bileğmaslahattiğinde yahut kullanıcı adınız bileğmaslahattiğinde e-posta hesabınıza tadil bildirimi kırmızıırsınız. Instagram hesabını çdüzlük saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zati bileğmaslahattirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine sakıncasız olduğunuz maillerde “kullanıcı adı bileğmaslahattirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını bileğmaslahattiren sen bileğilsen, hesabını güvene kırmızı” evet da bazen “bileğmaslahatikliği anlayışsız kırmızı” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonrasında karşınıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslkaloriız fakat çoklukla saldırganlar e-posta adresini bileğmaslahattirdiği dâhilin sizde bu görüntülük çıkmaz ve dikme olarak “asayiş kodu kırmızı” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir